ALGUS 🙂

30.09.2018 lõi KRISTIN SIMS (siis veel AAVAKIVI) FBs grupi LIIDETUD SÜDAMED.

Ja nagu vat lupsadi, luusangadi koondas ta uue südame saanud inimesed keskpõrandale kokku. Samal ajal ta hoiatas, et grupis võib olla ka nn. tavalisi inimesi. Olime kõigeks valmis.

25.10.2018 VAKSALI KOHVIK TARTUS

Kohtusin esimest korda Kristiniga (minu Tõnu oli ka). Kohvitasime ja pidasime plaani edaspidise osas. Ühesõnaga otsustasime kõva arutelu käigus, et peame ikka kõik huvilised kokku saama ja tegutsema ühise heaolu nimel.
Osalesid: Kristin, Heli ja Tõnu.

05.01.2019 PÕHJAKA söögikoht

See oli juba esimene ühine üritus. Pajatasime oma lugusi, imestasime silmad punni ja naersime suud kõrveraks. Naer on tervis, seega lahkudes olime tervemad kui enne ja täis tahet tegutseda. Kristin näitas üht lühifilmi (ta mäletab ise kindlasti filmi nime) ja rääkis, et võiksime ka teha reklaamfilmilaadse asja tutvustamaks / propageerimaks doonorlust. Otsustasime registreerida MTÜ ja seadsime eesmärke. Oli väga tore!
Vaadake Mariet, ta ainult itsitab. 😉
Osalesid: Kristin, Helina, Egert, Jana, Maria, Marie ja Heli.

12.01.2019 METSAKALMISTU

LÕIVE TÄRN- olgu muld Sulle kerge.
Kahjuks ei jõudnudki enamik meist Lõivega kohtuda. Uus süda pidas vastu vaid pool aastat.

02.03.2019 AEGVIIDU-JÄNEDA PRESIDENDIMATK

Meie esimene ühine välisüritus. Matkaraja pikkus oli 7 km. Paras eneseületus Aleksandrile, pisut väiksem mulle. Ja noooooh…. Kristin kalpsas nagu noor jänes. Viuh ja läinud ta oligi, kadus silmist nagu …tuulispask. Õnneks jättis ta meile seltsiliseks oma sõbra. Reet on ääretult positiivne ja minu tütar Kaisa-Kadi oli ka toeks.
A kus teised on??
Osalesid: Kristin, Aleksander, Heli tütrega ja Reet. (Keegi oli veel Kristinil kaasas aga tema oli isegi kiirem kui tuulispask, ei jõudnud nimegi küsida).

30.03.2019 ÖÖBIKU TALU, RAANITSA, KAMBJA VALD

Ei läinud isegi kuud mööda kui igatsus meid jälle kokku tõi. Seekord kogunesime Kristini imelises kodus. Tegime väikese matka ümbruskonnas, kus selgus, et tempo on siiski palju viletsam kui nii öelda nooruses. On ainult kaks võimalust: kas igapäevane trenn või leppimine olukorraga. AGA ME EI ANNA ALLA! Sass on meile eeskujuks, tema kõnnib iga päev eesmärgipäraselt. GO, SASS, GO!
Osalesid: Kristin, Aleksander, Riina ja Heli

12.05.2019 MAASTIKUMARATON ELVAS

Järjekordne ühisüritus. Pidime ju kõik kangesti tublideks hakkama. Matk oli mõnus, natuke künkaid, natuke langusi. Finišis oli hea meel, et sai tuldud ja distants läbitud. Mina ja Tõnu võtsime alustuseks 5 km ja Kristin, Saara ning Evelin 10 km. Edasi läksime jälle Kristini juurde keha kinnitama ja lobisema. Seal on alati nii hubane ja perenaine tasane. Pärast tulid pidulauda ka võrukad. Pean siiski mainima, et nemad matkast osa ei võtnud.
Osalesid: Kristin, Heli, Tõnu ja Evelin (füsioterapeut), Jana, Maria ja Marie
P.S! Selgituseks neile, kes pole asjaga kursis. Maria ja Marie on õed. Maria on vanem ja saanud uue südame. Marie seevastu noorem ja nn. tavaline inimene (see kes kogu aeg itsitab). Aga nimed on neil sarnased sellepärast, et nende kodu on imelises Rõuges, mitte kaugel riigipiirist. Teadagi on seal kaugel vähe inimesi ja ka nime valik väiksem. 🙂

24.07.2019 TARTU

Istusime mõnusalt Tartu kohvikus Vassilissa ja arutasime MTÜ asju.
Osalesid: Kristin, Jana, Maria, Aleksander, Heli ja Tõnu

22.09.2019 MATK-PIKNIK VILJANDIMAAL PÕRGUORUS

Oi kui palju on Eestis ilusaid kohti. Kui vaid leiaks need kõik. Aitäh Sass ja Riina! IMELINE!
Osalesid: Kristin, Sass, Riina, Jana, Maria, Marie, Helina, Egert, Edith titabeebiga, Heli ja Tõnu

29.12.2019 Ööbiku talu

Reklaamklipi filmimine Kristini juures. Üks meie eesmärkidest/unistustest on täitunud. Selleks pidime ainult Universumile taotluse saatma ja ülejäänu pani paika Tema Kõrgeausus. Reklaamklippi näidati telekas, kuuldus raadios ja näha oli plakateid bussipeatustes erinevates linnades. Jaanuari jooksul oli veel erinevaid projekte. Sassil vestlus Ugalas, mina ja Urmas olime Pealtnägijas, Mariast eraldi saade. Olime tublid ja toimekad. Usume, et mitmed inimesed kogu Eestist registreerisid end elundidoonoriks või jäid vähemalt mõtlema sellele.
Osalesid: Kristin, Saara, Jana, Maria, Marie, Sass, Riina ja Heli. Filmimisega tegelesid Kuukulgur ja Karl Oliver.

11.-12.01.2020 METSAJÕE PUHKEMAJA JÄNDJAL

Esimene kokkusaamine, mis on ööbimisega. Väga äge seltskond on meil ikka. Muidugi peab olema ka väike matk looduses. Seekord uudistasime Väätsa matkarada. Mõnus, paraja pikkusega matk. Ei hakka külm ega palav. Pärast Metsajõel tants ja trall ja lauamängud. Hommikul vaatasima kõik koos telekast saadet “Hommik Anuga”, kus oli intervjuu Kristiniga. Lahkusime teadmisega, et kohtume taas kevadel. Meil polnud aimugi millist vingepussi mängib meile Covid.
Osalesid: Kristin, Saara, Jana, Maria, Marie, Egert, Helina, Sass, Riina, Heli ja Tõnu

01.05.2020 MATK VABALT VALITUD KOHAS

Covidi tõttu ühist väljasõidu üritust ei toimu. Igaüks kõnnib päeva jooksul endale sobival ajal.

25.07.2020 SUVINE KOKKUSAAMINE: MATK KAKERDAJA RABAS JA PIKNIK NOKU LÕKKEKOHAS

Imeline päev imelises rabas. Meiega olid esimest korda liitunud ka Urmas ja Katrin tütrega. Tore, et meie pere täieneb. Tore, et inimesed saavad uue võimaluse. Meie MTÜ poolt toetame ja aitame kuidas suudame ja oskame. Esimest korda oli ka meiega Allan, Kristini salapärane kaaslane.
Osalesid: Kristin, Allan, Riina, Sass, Urmas ja Katrin tütrega ning Heli ja Tõnu

22.08.20 ÖÖBIKU, RAANITSA

Talgupäev Ööbiku talu kartulipõllul. Kõik oli tore aga põld oli väike. See ei kahandanud kuidagi meie entusiasmi. Kokkusaamine on alati vahva olenemata eesmärgis. Meil saab alati nalja.
Osalesid: Kristin, Allan, Saara, Jana, Maria, Marie peikaga, Sass, Riina, Heli, Tõnu ja Reet

24.04.21 ÖÖBIKU, RAANITSA

Väike talgupäev Ööbikul. Oodata on pulmapidu 😉
Osalesid: Sass, Heli, Tõnu, pererahvas ja naabrid

30.05.21 ÖÖBIKU, RAANITSA

Ja ongi kätte jõudnud pulmapidu.

10.-11.07.2021 SUUR KOKKUSAAMINE RÕUGES ÖÖBIMISEGA!

Julgemad käisid Pesapuu vaateplatvormil Eestimaad uudistamas. Pärast saime ülevaate Viitina mõisast ja ajaloost. Meiega oli ühinenud palju värsket verd. Esimest korda olid Dea, Anly ja Kaido ning Kerlin lastega. Käisime Viitinal järves ujumas ja ööbisime Viitina mõisas. Ükski kokkusaamine ei möödu aruteludeta ja plaanide tegemiseta. Nüüd peame ise tublid olema, et meie plaanitu teoks saaks. Anly pakkus välja, et õpib kogemusnõustajaks. Väga hea!

Osalesid: Kristin, Allan, Jana, Maria, Marie peikaga (liitusid hiljem), Anly, Kaido, Dea, Kerlin lastega, Riina, Sass, Heli ja Tõnu.

26.12.2021. Aastalõpu kokkusaamine Ööbikul

Oli kindlasti lõbus, aga ma ei saa seda kindlalt väita, kuna ise kohal ei olnud. Ja ma olen sellepärast väga kurb. Panen puusalt … Marie itsitas. Veebi vahendusel nägin küll, et laud oli lookas ja kõigil kõhud punnis. Ei jaksanud isegi toolidelt tõusta. Lösutasid pool ajast. Kui nüüd lõpuni aus olla …, siis tundsin ka ennast suht mugavalt. Ja veebi vahendusel osales ka Urmas.

Osalesid: Kristin, Allan, Saara, Jana, Maria, Marie, Anly, Kaido, Dea, Kerlin, Riina, Sass. Veebivahendusel Heli ja Urmas.

Mõnusat uut aastat kõigile ja olge terved. Uute kohtumisteni.